آیا خیالم از بابت لایسنس قالبها و امنیت فایلها راحت باشد؟

بله. قالبهایی که در سایت جوملاآرت فارسی قرار میگیرند همگی بصورت قانونی و با اکانت Developer از سایت شرکت اصلی JoomlArt دریافت شده و ما متعهد هستیم هیچ کدی جز کدهای مربوط به فارسی سازی قالبها به فایلهای اصلی اضافه نشده است.

 

آیا قالب‌هایی که از افزونه‌هایی غیر از افزونه‌های مربوط به شرکت JoomlArt پشتیبانی میکنند، نسخه‌ی فارسی شده‌ی این افزونه‌ها را نیز شامل میشوند؟

خیر. تنها افزونه‌هایی که بصورت رسمی همراه با قالب منتشر میشوند فارسی سازی شده و در بسته‌ی قالب قرار داده میشوند. پشتیبانی از دیگر افزونه‌ها که معمولا در صفحات مربوط به هر قالب به سایت مربوط به آنها لینک داده شده، به این معنی‌ست که اگر از این افزونه‌ها در سایت خود استفاده نمایید، قالب فوق دارای کدهای اختصاصی جهت هماهنگی ظاهری با بقیه قسمتهای سایت خواهد بود. همچنین افزونه‌هایی که بصورت رسمی با قالب منتشر میشوند تنها ظاهر آنها فارسی سازی میگردد و متون آنها در صورتی فارسی خواهند بود که از متغیرهای فایل زبان جوملا استفاده کنند، در غیر اینصورت از کلمات و عبارات پیشفرض انگلیسی استفاده خواهند کرد.

 

با توجه به اینکه بعضی از قالبها بصورت پیش فرض از RTL پشتیبانی میکنند، هزینه‌ای که برای خرید قالب میپردازم دقیقا بابت چیست؟

پشتیبانی از RTL به معنی فارسی بودن قالب نیست بلکه صرفا مکان چپ و راست بودن موقعیت‌های قالب عوض میشود. آنچه تیم جوملاآرت فارسی انجام میدهد سازگار کردن قالب با زبان فارسی و جوملای فارسی و همچنین همگام کردن قالب برای وب فارسی مانند افزودن فونت‌های فارسی در قالب میباشد. علاوه بر این شما با خرید هر قالب یک بسته‌ی آماده نصب شده (Quickstart) فارسی نیز دریافت میکنید که کار شما را بسیار راحت میکند. همچنین برای قالبی که خریداری میکنید خدمات پشتیبانی دریافت کنید.

 

بسته‌ی آماده نصب شده یا کوییک استارت (Quickstart) چیست؟

یک جوملای فارسی است که در آن قالب فارسی نصب شده، چیدمان و تنظیمات آن همگی انجام شده است و تنها کاری که شما باید بکنید نصب این جوملا روی سرور و تغییر دادن محتوای سایت میباشد. در حقیقت شما با دریافت و نصب این بسته یک سایت آماده طراحی شده شبیه به آنچه در دموی هر قالب میبینید، دریافت میکنید و دیگر نیازی به هیچ دانش فنی و پیچیدگی های مربوط به تنظیمات قالب ندارید. در این بسته یک فایل زیپ حاوی جوملای تنظیم شده قرار گرفته که باید آن را روی سرور خود آپلود نموده و مانند هر جوملای دیگری بهمراه محتوای نمونه در آخرین مرحله‌ی نصب، پیاده سازی کنید.

 

آیا خرید قالب به این معنی است که شما خدمات نصب جوملا و یا قالب را نیز انجام میدهید؟

خیر. هزینه‌ای که شما میپردازید تنها بابت محتویات بسته‌ی قالب یعنی قالب فارسی شده + افزونه‌های مربوط به قالب + بسته آماده نصب شده میباشد. البته نیازی به کمک ما نیست چرا که شما تنها با نصب بسته‌ی آماده نصب شده در سرور خود چیزی شبیه به آنچه در دموی آنلاین هر قالب میبینید خواهید داشت. اگر برای نصب این بسته روی سرور مشکل داشتید میتوانید از خدمات پشتیبانی جوملاآرت استفاده کنید که هزینه‌ی آن جداگانه دریافت خواهد شد.

 

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

دریافت آخرین‌ها در ایمیل